left-img-1

ZBIERKA


 

Drahí priatelia, 
 

obraciame sa na Vás už 4. rok s prosbou o POMOC tým, ktorí to veľmi potrebujú, ktorí miesto toho, aby sa hrali na pieskovisku, alebo sa šantili s kamarátmi, trávia hodiny, dni, ba celé mesiace v nemocniciach. Malé srdiečka, ktoré bijú na poplach, pretože krajina, v ktorej sa narodili, nie je schopná poskytnúť im to, čo si každý z nás zaslúži - NÁDEJ NA ŽIVOT. 


PREČO MY? Nie sme veľká nezisková organizácia, ani obrovské médium, nemáme množstvo reklám, ani veľa čelenov. No máme Vás. Ľudí, so srdcom, dušou, ktorí cítia a vnímajú svet okolo seba. A preto sa nám každý rok podarí aspoň trošku prispieť konaním dobra k zmene, k vyčareniu úsmevov na detských tváričkách.


AKO BUDETE MÔCŤ PRISPIEŤ?

1.) Akoukoľvek sumou na náš tranparentný účet č: SK53 0900 0000 0051 6393 1013 , vedený v Slovenskej sporiteľni. Do popisu napíšete "DAR" a ľubovoľný odkaz pre detičky alebo pre nás.

Stav účtu, aj všetky transakcie budete môcť sledovať online na www.transparentneucty.sk . 

Pre firmy, ktoré poskytnú finančnú, alebo materiálnu pomoc, je na vyžiadanie samozrejmosťou darovacia zmluva.

 

2.) Môžete sami nakúpiť potrebné veci, ako sú plienky, cumlíky, rôzne hygienické potreby, či hračky, ako aj náučné hry, prípadne elektroniku (všetko však musí byť z hygienických dôvodov nové a zabalené). Takéto dary môžete doručiť osobne, prípadne poštou na našu pobočku: Auto PDK, Vajnorská 129, 831 04 Bratislava.


Všetky dary, aj peňažné prostriedky sa VŽDY dostanú tam, kam naozaj majú ísť a za to RUČÍME. Pozrite si predošlé ročníky zbierok na na šom webe, všetko vždy zdokumentujeme, aby nebola najmenšia pochybnosť o transparentnosti celej zbierky. Ide nám hlavne o to, aby sme pomáhali, a tiež aby sme mali Vašu dôveru aj do budúcich rokov, všetko robíme úprimne, pretože... 
MYSLÍME SRDCOM.


ĎAKUJEME ZO ❤ KAŽDÉMU JEDNÉMU Z VÁS


Viac informácií nájdete na www.autopdkdetom.sk alebo nás kontaktujte na 0902 955 000 / info@autopdk.sk

left-img-2